Zestaw garnków SMART Gerlach

259,99
Dostępny
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Garnki SMART - minimum miejsca, maksimum możliwości

Linię SMART tworzą uniwersalne, bezpieczne dla zdrowia garnki oraz patelnie, które doskonale sprawdzą się w małych kuchniach i aneksach kuchennych. Zastosowanie odpinanej rączki pozwala zaoszczędzić miejsce w zmywarce a możliwość przechowywania jeden na drugim do 50 % miejsca w szafce. Naczynia SMART nadają się do gotowania, smażenia, pieczenia, serwowania dań, a nawet przechowywania żywności.


Garnki SMART posiadają jedną z najlepszych obecnie dostępnych powłok ceramicznych na rynku, Ilag Xera Dur  2 ® Ceramic Non Stick. Posiada ona dwie warstwy: wierzchnią warstwę Xerogelu z efektem metalicznym oraz warstwę bazową wzmocnioną ceramiką z Xerogelem zapobiegającą pękaniu. Oprócz doskonałej odporności na ścieranie się, powłoka posiada specjalne właściwości, dzięki którym jedzenie nie przywiera do powierzchni i nie przypala się.

Czterowarstwowe dno z dyskiem ze stali nierdzewnej  doskonale i równomiernie przewodzi ciepło, co sprawia, że przygotowywanie potraw jest proste i szybkie.

Z troski o zdrowie użytkowników, garnki nie zawierają niebezpiecznych substancji  (PTFE, PFOA, kadm, ołów), będąc niezwykle przyjaznym naczyniem podczas gotowania. Ponadto, niezwykle gładka i szczelna powłoka ceramiczna ILAG jest łatwa w utrzymaniu czystości.

Garnki są dostosowane do korzystania na wszystkich rodzajach kuchen
ek: elektrycznej, gazowej, ceramicznej, indukcyjnej oraz w piekarniku.

Skład zestawu:


garnek 16cm  - 1,5l,
garnek 18cm - 2,0 l,

garnek 20cm - 2,5 l,
uniwersalna rączka do naczyń SMART
RodzajIndukcja, Gaz
Pojemność1,5l, 2l, 2,5l
Zestaw4 elementy
Nadaje się do zmywarkiTAK
Średnica16 cm, 18 cm, 20 cm
MateriałStal nierdzewna z powłoką ceramiczną

Dodaj swoją opinię

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie