TABLET GRAFICZNY GAOMON "PROMOCJA"

149,00
Dostępny
Zapytaj o produkt

Opis produktu

CENA PROMOCYJNA

(Pasywny długopis)-Jest to rysik bez baterii, który przyjmuje najbardziej zaawansowaną technologię pasywną, bez baterii i bez ładowania. Ten przyjazny dla środowiska długopis, umożliwia ciągłe nieprzerwane rysowanie i odtwarzanie, unikając przerywania pracy przy niskiej mocy. I jest wyposażony w 2 programowalne klawisze ekspresowe, przełącznik jednym kliknięciem umożliwia ciągłe przełączanie funkcji między pędzlem a gumką. (8 stalówek pióra)-dodatkowe 8 stalówek jest dołączonych do wymiany.

(Ciśnienie pióra 8192)-Zapewni ci precyzyjną kontrolę i dokładność na wyciągnięcie ręki, aby przynieść więcej naturalnych linii i poprawić wydajność twórczą. (Klawisze ekspresowe)-4 konfigurowalne klawisze ekspresowe można ustawić na więcej funkcji, jak chcesz. Korzystanie z nich podczas pracy w dużej mierze poprawi przepływ pracy.

(Obszar aktywny)-6.5*4 cale, mały tablet na malarstwo cyfrowe, pismo ręczne, granie w gry i projektowanie animacji itp. Jest bardziej przenośny i lekki, łatwy do przenoszenia w torbie na laptopa do miejsca pracy, szkoły i podróży. (Szybkość raportu)-266 PPS; (rozdzielczość)-5080LPI; (wysokość odczytu pióra)-10mm. (Wyjście MICRO USB)-przyspiesz transmisję danych.

(Kompatybilność z systemem operacyjnym/oprogramowaniem)-Działa na systemie Android 6.0, Win 7/8/10 i Mac OS 10.12 lub powyżej. Kompatybilny z większością programów do rysowania, takich jak Adobe Photoshop, Illustrator, Clip Studio, Lightroom, Sketchbook Pro, Manga Studio, CorelPainter, FireAlpaca, OpenCanvas, narzędzie do malowania Sai2, Krita i tak dalej. Synchronizuj z aplikacją Adobe Acrobat Reader DC signature, zadowoloną z potrzeby cyfrowego podpisu biznesowego.

ten produkt wysyłany jest w około 30 dni

Dodaj swoją opinię

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie