Szlifierka taśmowa 1950W

170,00
Dostępny
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Szlifierka taśmowa marki Kraft&Dele model kd1680. Innowacyjne urządzenie wykonane z najwyższej jakości materiałów z wykorzystaniem najnowszej technologii.

Nowa konstrukcja wydajnego silnika o mocy 1950W pozwala na bezpieczną i solidną pracę urządzenia. Narzędzie przeznaczone dla użytkowników domowych jak i profesjonalistów. Silnik o takiej mocy sprawia, że podczas pracy urządzenie nie męczy się oraz nie blokuje taśmy przy docisku do obrabianego materiału.

Narzędzie umożliwia między innymi szlifowanie i polerowanie powierzchni na sucho. Przystosowane do pracy z drewnem, metalem, tynkiem oraz tworzywami sztucznymi. Doskonale sobie radzi z usuwaniem rdzy, starych farb i półproduktów.

Duża szerokość taśmy szlifującej zapewnia równomierne, płynne i szybkie ścieranie obrabianego materiału, bez bruzd i nierówności.

Wymiana papieru ściernego odbywa się beznarzędziowo, wystarczy zwolnić dźwignię napinacza rolek oraz założyć nową taśmę szlifującą. W zestawie znajduje się również worek na pył, dzięki czemu praca jest czysta.

PARAMETRY TECHNICZNE PRODUKTU

Marka: KRAFT&DELE
Model: kd1680
Typ urządzenia: szlifierka taśmowa
Zasilanie: 230V / 50Hz
Moc: 1950 W
Prędkość bez obciążenia: 320 m/min
Wymiary taśmy szlifującej: 76 x 533 mm
Waga: 3,4 kg

SKŁAD ZESTAWU

• Szlifierka taśmowa kd1680
• Taśma ścierna 76x533 mm
• Worek na pył
• Instrukcja w j. polskim
• Paragon lub FV

 

Dodaj swoją opinię

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie