Szelki do nauki chodzenia

7,99
Zostało tylko kilka sztuk
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Szelki do nauki chodzenia - MOON WOLK

Początki chodzenia są niezwykle trudne: trzeba przecież stanąć samodzielnie na nogach. złapać równowagę. Przygotujcie się na to. że teraz wasze życie zdominują piesze wędrówki na dalekie spacery.

Przez parę miesięcy malec będzie potrzebował wsparcia. Dla rodzica oznacza to trwanie w pozycji wyjątkowo niewygodnej, z pochylonymi plecami, przykurczoną szyją i szeroko rozstawionymi nogami. W takiej pozycji łatwo nabawić się na stałe kłopotów z kręgosłupem. Unikaj prowadzania go za rączki.

Warto zainwestować w szelki do nauki chodzenia - prowadzenie na nich dziecka pozwoli odciążyć obolałe plecy.

Szelki posiadają mocowanie w pasie i w kroku, a nie tylko pod paszkami. Uniemożliwiają przesuwanie ich w górę lub na boki dzięki czemu zabezpieczają dziecko przed upadkiem, czy przed wysunięciem się z szelek. Proste w użyciu, nie krępują ruchów dziecka. Szelki bardzo proste w użyciu zaprojektowane są w taki sposób, aby nie krępowały ruchów dziecka, a opiekunowi pozwalały na wyprostowaną postawę, bez konieczności pochylania się, czy ciągłego asekurowania dziecka podczas nauki chodzenia.

KORZYŚCI:

• Prawidłowa postawa dziecka podczas nauki chodzenia. Dziecko nie "wisi" na paskach jak w przypadku innych modeli szelek.

• Poczucie komfortu i bezpieczeństwa malucha.

• Wygodny i stabilny uchwyt dla opiekuna

• Szeroki zakres regulacji długości szelek - ważny dla wysokich lub cierpiących na bóle kręgosłupa opiekunów.

• Tego typu szelki otrzymały pozytywną opinię lekarzy ortopedów, podczas spacerów w nich, unika się nadwyrężeń rąk u dziecka, jak również dba się o prawidłowy rozwój kręgosłupa.

• Szelki wykonane są z estetycznych, bardzo trwałych materiałów.

Specyfikacja przedmiotu

Produkt fabrycznie nowy.
Przeznaczone dla dzieci od 6 do 14 miesiąca życia.
Szelki można prać ręcznie
Dzięki sprzączkom można idealnie dopasować szelki do ciała dziecka
Szelki składają się z wygodnego do trzymania pałąka. oraz z odpowiednio wyprofilowanych majteczko-szelek z szerokim zakresem regulacji.

Dodaj swoją opinię

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie