Spawarka inwertorowa IGBT 300A KD1847

329,00
Dostępny
Zapytaj o produkt

Opis produktu

PARAMETRY TECHNICZNE PRODUKTU

Marka: KRAFT&DELE
Model: KD1847
Typ urządzenia: spawarka inwertorowa IGBT
Napięcie: 230V / 50-60Hz
Prąd na wejściu: 6980W
Zakres prądu wyjściowego: 20-300A
Znamionowe napiecie wyjściowe: 29.2V
Cykl pracy: 60%
Współczynnik mocy: 0,93/td>
Klasa izolacji: B
Stopień ochrony: IP21S
Waga: 6 kg
Wymiary: 440 x 230 x 295mm

SKŁAD ZESTAWU
• Spawarka inwertorowa MMA KD1847
• Przewód spawalniczy z uchwytem elektrody
• Przewód masowy z zaciskiem
• Tarcza ochronna z szybą
• Instrukcja obsługi w j. polskim
• Gwarancja 12 miesięcy
• Oryginalne opakowanie
 
OPIS TOWARU
Spawarka KD1847 to urządzenie o uniwersalnym zastosowaniu, używanym do spawania stali nierdzewnej, stali stopowych, stali węglowej, miedzi oraz innych metali nieżelaznych. Można w niej stosować różnego typu elektrody kwaśne, zasadowe i celulozowe.

Wysokowydajny inwerter zapewnia trwały łuk elektryczny. Źródło zasilania elektrycznego zbudowane z wysokowydajnego prostownika IGBT (nowsza kontynuacja technologi MOSFET), zapewniającego niską masę urządzenia i wysoką bezawaryjność.
Spawarka KD1847 wykorzystuje zaawansowaną technologie spawania PWM. Technologia PWM pozwala na wytworzenie potężnej energii elektrycznej wykorzystywanej do spawania i cięcia.

Bardzo małe wymiary zewnętrzne oraz niespotykana w tej klasie urządzeń niska waga ok. 6 kg. Pozwala to na swobodną pracę spawacza w każdych warunkach i w każdej pozycji. Optymalna kombinacja rozmiarów, masy i jakości spawania te urządzenie nie ma sobie równych.

Dzięki możliwości zasilania z sieci lub agregatu prądotwórczego urządzenia nadają się idealnie do prac w terenie, nawet z długimi kablami zasilającymi. Lekka, zwarta konstrukcja, sprawia że urządzenie jest wyjątkowo mobilne i pozwala na pracę w wyjątkowo trudno dostępnych miejscach. Cały potrzebny sprzęt, można zabrać ze sobą jedną ręką.

Dodaj swoją opinię

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie