Słuchawki bezprzewodowe H&A

85,00
Dostępny
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Słuchawki Douszne Dokanałowe które idealnie nadają się do sportu !

Zalety :
  •  
  • Bardzo dobrze działające połączenie Bluetooth 5.0 które pozwala na korzystanie z słuchawek na siłowni, w trakcie biegania itp.
  • Słuchawki są poto-odporne co znaczy, że spokojnie można w nich ćwiczyć bez ryzyka zalania głośników wewnątrz słuchawki.
  • ,Tzw. „Noise canceling” słuchawki posiadają wysoki poziom wytłumienia hałasów z otoczenia dzięki czemu możemy się skupić na tym czego słuchamy, a nie dźwiękach samochodów jadących obok.
  • Świetny mikrofon w jednej i drugiej słuchawce dzięki któremu można śmiało prowadzić rozmowy telefoniczne ze znajomymi.
  • Słuchawki są bardzo kompaktowe i praktyczne. Nie posiadają kabla i są w pełni bezprzewodowe, dzięki czemu zapewniają użytkownikowi pełną swobodę ruchów. Jakość dźwięku jest super, zatem będziesz mógł cieszyć się wyjątkowym brzmieniem swojej ulubionej muzyki w każdym momencie dnia.
  • Wystarczy jeden dotyk, aby odblokować doskonałe funkcje słuchawek. Wystarczy, że jednym palcem dotkniesz słuchawki, aby włączyć swoją ulubioną muzykę, odebrać połączenie albo aktywować asystenta głosowego. Jest to bardzo intuicyjne rozwiązanie, które pozwala na szybką i łatwą obsługę sprzętu.
  • Dzięki zaawansowanemu modułowi  bluetooth 5.0 słuchawki automatycznie łączą się ze sobą oraz z urządzeniem zaraz po wyjęciu z etui. Zastosowany moduł umożliwia także swobodne prowadzenie rozmów w jakości HD, zapewnia dłuższą żywotność baterii, a także wysokiej jakości audio.
  • Rodzaj połączenia z telefonem: Bluetooth 5.0 + EDR

Specyfikacja :

Kanał słuchawek: stereo
Metoda sterowania: sterowanie dotykowe
Bezprzewodowy zakres częstotliwości: do 2000 hz
Mikrofon: wbudowany
Tryb parowania: automatyczne parowanie po uruchomieniu
Słuchawki czas muzyki: ok 4 godziny
Czas rozmów słuchawek: 3-4 godziny
Wodoodporność:tak
Interfejs ładowarki komory baterii: micro USB
Czas ładowania: ok. 1 godzina

Opakowanie zawiera :

2 X zestaw słuchawkowy Bluetooth (lewy i prawy)
1 X etui z funkcją ładowania
1 X kabel USB
1 X instrukcja

Czas oczekiwania na ten produkt ok 30 dni.

Kupione z tym produktem

Dodaj swoją opinię

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie