Serwis obiadowo-kawowy ELEGANCE 6/30

429,99
Dostępny
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Serwis obiadowo-kawowy Elegance to idealne rozwiązanie dla osób, które potrzebują wymienić swoją starą zastawę, na nowy wieloelementowy komplet. Nowy serwis wprowadzi do Twojej kuchni i jadalni nutę świeżości. Porządna porcelana znakomicie zaprezentuje się na Twoim stole zarówno w trakcie eleganckiego przyjęcia, jak i podczas codziennego obiadu. Ponadto kupno zastawy to świetny pomysł na prezent dla Twoich bliskich.

Linia Elegance charakteryzuje się klasyką i elegancją, dzięki której każdy Twój posiłek stanie się wyjątkową ucztą. Białe, porządne talerze wkomponują się w każdy wystrój. W skład zestawu wchodzi 30 elementów. Poza talerzami w asortymencie znajduje się również komplet filiżanek ze spodkami.

Serwis wyróżnia się niezwykłą trwałością i wytrzymałością na wysokie temperatury, w związku z czym możesz korzystać z kuchenki mikrofalowej oraz zmywarki. Dzięki solidnemu wykonaniu Twoja zastawa będzie służyła Ci przez lata.

Lubiana to polska firma słynąca z produkcji twardej białej porcelany charakteryzującej się niezwykłą trwałością i niewrażliwością na uszkodzenia. Klasyka i innowacja to niewątpliwie wizytówki firmy, która ciągle pracuje nad nowymi pomysłami i zdobieniami, aby podbić Twoje serce.
  • Talerz głęboki 22 cm 6 szt.
  • Talerz obiadowy 27 cm 6 szt.
  • Talerz deserowy 21 cm 6 szt.
  • Filiżanka 200 ml 6 szt.
  • Spodek 15 cm 6 szt.

Dodaj swoją opinię

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie