ROZDRABNIACZ ELEKTRYCZNY 2800W KD5202

759,00
Zostało tylko kilka sztuk
Zapytaj o produkt

Opis produktu

PARAMETRY TECHNICZNE PRODUKTU

Marka: KRAFT&DELE
Model: KD5202
Moc znamionowa: 2800W
Obroty bez obciążenia: 60 obr/min
Maks. grubość cięcia: 44mm
Waga: 20kg
 
OPIS TOWARU

ROZDRABNIACZ MARKI KRAFT&DELE MODEL KD5202 O MOCY 2800W

Rozdrabniacz został wyposażony w nowoczesny, indukcyjny silnik elektryczny cechujący się dużą mocą znamionową 2500 W - z uwagi na brak szczotek, silnik ten jest cichszy i znacznie mniej awaryjny od silnika komutatorowego. Zastosowanie silnika bezszczotkowego zapewnia obniżenie natężenia prądu powodującego wytwarzanie ciepła - wzrost temperatury na obudowie jest redukowany nawet podczas ciężkich zastosowań w ogrodzie. Do tego jest praktycznie bezawaryjny, nie zużywa się mechanicznie, ma prostszą budowę oraz posiada wysoką sprawność. Rozdrabniacz elektryczny cechuje się znacznie cichszą pracą w porównaniu do maszyn spalinowych oraz mniejszą wagą, dzięki czemu jest zdecydowanie badziej mobilny. To urządzenie przyjazne środowisku i… sąsiadowi. Ogromną zaletą urządzenia jest sposób jego uruchamiania - wystarczy doprowadzić przewód zasilający i nacisnąć przycisk "START", a Twój rozdrabniacz z werwą ruszy do pracy w ogrodzie!

Ścinanie gałęzi to jeden z podstawowych zabiegów pielęgnacyjnych, jakie przeprowadzamy w naszych ogrodach. Jednak po zakończonej pracy zwykle rodzi się problem, co zrobić z obciętymi gałęziami. Na ratunek przychodzi oferowany przez nas rozdrabniacz do gałęzie Kraft&Dele KD5202. Jest to rozwiązanie nie tylko bardzo ekologiczne, ale także bardzo wygodne. Bezwzględne dla gałęzi, a jednocześnie w pełni bezpieczne dla użytkownika. Oferowany rozdrabniacz do gałęzi z łatwością pozwala na rozdrabnianie sztywnych pędów bylin, gałązek z żywopłotów lub krzewów, a nawet gałęzi o średnicy do 44mm

Jeżeli obrabiany materiał zostanie w jakikolwiek sposób zablokowany to najprostszą metodą pozbycia się go jest użycie "biegu wstecznego". Wystarczy wcisnąć przycisk na panelu sterującym i frezy zaczną obracać się w przeciwnym kierunku co spowoduje łatwe wydobycia zakleszczonego materiału.

Wytrzymałe kółka oraz metalowy stelaż, ułatwiający transport i przestawianie urządzenia między miejscami pracy. Urządzenie cechuje się wytrzymałą obudową, która zabezpiecza wewnętrzne komponenty i gwarantuje dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne. Niewielka waga maszyny, wynosząca zaledwie 20,8 kg gwarantuje doskonałą zwrotność i łatwość obsługi. Rozwiązanie to z pewnością będą chwalić kobiety, które niechętnie, jeśli w ogóle, podejmowały się pracy ciężką maszyną spalinową.

Duży, zintegrowany kosz z wytrzymałego tworzywa sztucznego jest nie tylko odporny na odkształcenia, ale także idealnie nadaje się do transportu rozdrobnionego materiału.

Dodaj swoją opinię

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie