ROZDRABNIACZ ELEKTRYCZNY 2800W KD5201

610,00
Dostępny
Zapytaj o produkt

Opis produktu

PARAMETRY TECHNICZNE PRODUKTU

Marka: KRAFT&DELE
Model: KD5201
Moc znamionowa: 2800W
Obroty bez obciążenia: 60 obr/min
Maks. grubość cięcia: 44mm
Waga: 17kg


SKŁAD ZESTAWU:
• Rozdrabniacz elektryczny KD5201
  • Oryginalne opakowanie
• Paragon lub FV


 
OPIS TOWARU

ROZDRABNIACZ MARKI KRAFT&DELE MODEL KD5201 O MOCY 2800W

Rozdrabniacz wyposażony jest w nowoczesny i wydajny silnik o dużej mocy 2800 W, charakteryzujący się bezawaryjnością oraz niskim poziomem głośności. Oferowany rozdrabniacz do gałęzi z łatwością pozwala na rozdrabnianie sztywnych pędów bylin, gałązek z żywopłotów lub krzewów, a nawet gałęzi o średnicy do 44 mm. Rozdrobnione resztki można wykorzystać jako ściółkę na rabaty i ścieżki lub wyrzucić na kompost.

Urządzenie posiada frez tnący wykonany z wysokogatunkowej stali z możliwością wymiany. Ostrze frezowe oraz wydajny silnik elektryczny zapewniają cichą pracę urządzenia. Ścinanie gałęzi to jeden z podstawowych zabiegów pielęgnacyjnych, jakie przeprowadzamy w naszych ogrodach. Jednak po zakończonej pracy zwykle rodzi się problem, co zrobić z obciętymi gałęziami. Na ratunek przychodzi oferowany przez nas rozdrabniacz do gałęzi. Jest to rozwiązanie nie tylko bardzo ekologiczne, jak i wygodne. Bezwzględne dla gałęzi, a jednocześnie w pełni bezpieczne dla użytkownika.

W celu zapewnienia bezpieczeństwa użytkownikowi, rozdrabniacz posiada funkcje zmiany kierunku obrotów w przypadku zakleszczenia się rozdrabianych gałęzi w urządzeniu, zabezpieczenie przed przeciążeniem, blokadę ponownego rozruchu w przypadku wystąpienia chwilowego braku prądu oraz łopatkę do popychania gałęzi. Rozdrabniacz jest bardzo prosty w obsłudze, potrzebujesz zaledwie chwili, by zamienić gałęzie na drobne kawałki. I co bardzo ważne, te kawałki przydają się następnie jako materiał na ściółkę, czy naturalny kompost. W ten sposób rozdrabniacz do gałęzi nie tylko pomaga radzić sobie z kłopotem ściętych konarów, ale też daje najwyższej jakości naturalny nawóz na grządki.

Duży worek na ścinki pozwala na dłuższą pracę bez konieczności opróżniania. Szeroko rozstawione koła zapewniają stabilność urządzenia podczas pracy. Obudowa wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, zapewniająca trwałość i odporność na uszkodzenia.

Dodaj swoją opinię

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie