ROZDRABNIACZ ELEKTRYCZNY 2550W KD5200

365,00
Dostępny
Zapytaj o produkt

Opis produktu

PARAMETRY TECHNICZNE PRODUKTU
Marka: KRAFT&DELE
Model: KD5200
Moc znamionowa: 2550W
Obroty bez obciążenia: 4500 min
Maks. grubość cięcia: 39mm
Waga: 11kg


SKŁAD ZESTAWU:
• Rozdrabniacz elektryczny KD5200
  • Oryginalne opakowanie
• Paragon lub FV


 
OPIS TOWARU

ROZDRABNIACZ MARKI KRAFT&DELE MODEL KD5200 O MOCY 2550W

Rozdrabniacz wyposażony jest w nowoczesny i wydajny silnik o dużej mocy 2550 W, charakteryzujący się bezawaryjnością oraz niskim poziomem głośności. Oferowany rozdrabniacz do gałęzi z łatwością pozwala na rozdrabnianie sztywnych pędów bylin, gałązek z żywopłotów lub krzewów, a nawet gałęzi o średnicy do 39 mm. Rozdrobnione resztki można wykorzystać jako ściółkę na rabaty i ścieżki lub wyrzucić na kompost.

Urządzenie posiada podwójne noże tnące wykonane z wysokogatunkowej stali z możliwością wymiany. Podwójne noże oraz silnik elektryczny zapewniają cichą pracę urządzenia. Ścinanie gałęzi to jeden z podstawowych zabiegów pielęgnacyjnych, jakie przeprowadzamy w naszych ogrodach. Jednak po zakończonej pracy zwykle rodzi się problem, co zrobić z obciętymi gałęziami. Na ratunek przychodzi oferowany przez nas rozdrabniacz do gałęzi. Jest to rozwiązanie nie tylko bardzo ekologiczne, jak i wygodne. Bezwzględne dla gałęzi, a jednocześnie w pełni bezpieczne dla użytkownika.

W celu zapewnienia bezpieczeństwa użytkownikowi, rozdrabniacz posiada zabezpieczenie przed przeciążeniem oraz łopatkę do popychania gałęzi. Rozdrabniacz jest bardzo prosty w obsłudze, potrzebuje zaledwie chwilę, by zamienić gałęzie na drobne kawałki. I co bardzo ważne, te kawałki przydają się następnie jako materiał na ściółkę, czy naturalny kompost. W ten sposób rozdrabniacz do gałęzi nie tylko pomaga radzić sobie z kłopotem ściętych konarów, ale też daje najwyższej jakości naturalny nawóz na grządki.

Dodaj swoją opinię

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie