Podwójna miska dla psa w kształcie kości Zielona

Podwójna miska dla psa w kształcie kości Zielona
14,99
Zostało tylko kilka sztuk
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Plastikowa miska dla psa w kształcie kości, podzielona na dwie przegrody, to innowacyjne rozwiązanie, które może przynieść wiele korzyści zarówno psu, jak i jego opiekunowi.

Kształt kości jest atrakcyjny. Dla niektórych psów może to być zachętą do korzystania z miski i może przyczynić się do większej aktywności podczas posiłków.

Podział na dwie przegrody umożliwia oddzielenie jedzenia lub przysmaków. Dzięki temu można podać psu różne rodzaje pokarmów lub kontrolować porcje, szczególnie w przypadku psów o specjalnych potrzebach dietetycznych lub w przypadku podawania kilku posiłków dziennie.

Podział na dwie przegrody może pomóc psu w bardziej kontrolowanym spożywaniu posiłków. Zwłaszcza w przypadku psów, które jedzą szybko i mogą cierpieć na nadmierne połykanie powietrza, dzielenie jedzenia może pomóc w spowolnieniu tempa jedzenia i zapobieganiu problemom zdrowotnym, takim jak wzdęcia czy problemy żołądkowe.

Plastikowe miski są zwykle łatwe do czyszczenia, a ta nie jest wyjątkiem. Można ją łatwo umyć ręcznie lub w zmywarce, zapewniając czystość i higienę dla psa.

Pozostałe cechy miski:

jest wykonana w całości z tworzywa sztucznego,
bezpieczna - wolna od szkodliwych związków (BPAFree),
stabilna - bardzo trudno ją przewrócić,
tutaj dostępna w kolorze zielonym.

Wymiary:

Długość - około 35 cm

Szerokość - około 23 cm

Wysokość - 7,2 cm

Pojemność łączna - 1,8 l (2 x 0,9 l)

Pojemność każdej przegrody - 0,9 l

Dodaj swoją opinię

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie