ODKURZACZ SAMOCHODOWY 6000PA

119,00
Dostępny
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Cechy:

Silne ssanie i dokładne czyszczenie-super moc silnika 120W zapewnia silne ssanie do 6Kpa, może łatwo wchłonąć włosy, resztki jedzenia, cząstki i mniej niż 0.1 mikronów śmieci ukryte W sofie, poduszce itp. Mądry wybór na codzienne szybkie odbiór, czyszczenie samochodu i sprzątanie domu.

Wszechstronny, obsługujący wszechstronne czyszczenie na sucho i na mokro-ten ręczny odkurzacz jest wszechstronny z więcej niż jednym załącznikiem; Rozszerzony wąż rozszerza zakres czyszczenia i ułatwia czyszczenie. Narzędzie szczelinowe pozwala zbierać zanieczyszczenia w wąskim rogu lub przestrzeni; Szczotka do kurzu pozwala wchłonąć włosy lub pozostałości z delikatnej powierzchni i dekoracja wnętrz. Pomaga łatwo oczyścić kurz, gruz, okruchy chleba, sierść zwierząt, sierść psa, włosy kota i płyny (nie więcej niż 100 ml).

Bezprzewodowy, lekki, przenośny-bezprzewodowy i dostępny! Ten bezprzewodowy odkurzacz próżniowy jest lekki i łatwy do przenoszenia. Uwalnia maszynę i pomaga oczyścić schody, kuchnię, podłogi, dywan, samochód i trudno dostępne miejsca.

Nie będziesz już nękany przez uciążliwy i skręcony przewód. Waga 1.6 funta i ergonomiczna konstrukcja uchwytu pomagają uniknąć zmęczenia spowodowanego czyszczeniem.

Szybkie ładowanie, wiele zabezpieczeń-odkurzacz ręczny przyjmuje akumulatory litowo-jonowe 3500mAh, najnowszą generację technologii ładowania i samodzielnie opracowaną technologię zarządzania inteligentna moc, co pozwala na szybkie ładowanie akumulatorów w ciągu 3-4 godzin i 30-minutowy długotrwały czas pracy.

Wiele zabezpieczeń dostarczonych przez inteligentna moc technologii zarządzania lepiej zapewnić bezpieczeństwo sprzętu w całym procesie ładowania.

Kolor: czarny

Materiał: ABS

Rozmiar: 35*10cm

Zawartość opakowania:

1 x ręczna próżnia samochodowa

1 x płaska dysza szczelinowa

1 x EVA wydłuża elastyczny wąż

1 x szczotka do kurzu

1 x złącze węża

1 x instrukcja w języku angielskim

Tylko powyższa zawartość opakowania, inne produkty nie są uwzględnione.

Dodaj swoją opinię

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie