Mikrofon Fifine K669B

159,00
Dostępny
Wybierz kolor
- wybierz -
  • Czarny
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Mikrofon Fifine K669B USB Studyjny:

Jeśli szukasz niedrogiego, dobrego mikrofonu na USB? FIFINE K669B to mikrofon który spełni wszystkie twoje oczekiwania. Niesamowita opłacalność w danym budżecie. Podłącz wysokiej jakości mikrofon za pomocą USB do PC, MAC czy konsoli typu Playstation 4. Dzięki adapterowi USB (nie wchodzi w skład zestawu) możesz korzystać z mikrofonu na iPhone i iPad w celu przesyłania strumieniowego audio w dowolne miejsce.

Urządzenie plug and play nie wymaga dodatkowych ustawień ani sterowników. Wbudowany DAC zadba o wszystkie niezbędne parametry. Aż trudno uwierzyć, że w tej cenie dostajemy tak dopracowany produkt pod każdym względem. Tysiące klientów potwierdza to swoimi opiniami.

Mikrofon od FIFINE projektowany był z myślą o graczach. Idealnie sprawdza się w grach zarówno na PC jak i PS4 czy XBOX One. Imponująca redukcja szumów dla rejestru głosowego. Wzorzec kardioidalny dobrze radzi sobie z izolowaniem odgłosów, zwłaszcza dźwięku tła. Indywidualny układ scalony gwarantuje najniższy poziom szumów własnych.

Surowa jakość nagrania bezpośrednio z mikrofonu jest doskonała bez użycia żadnych dodatkowych korekcji. Równa wrażliwość na niskie, średnie i wysokie tony zapewnia stałą wydajność we wszystkich zastosowaniach. Idealny do podcastingu i nagrywania instrumentów. Kompatybilny z Discord, Twitch i OBS - wybierz swoją ulubioną aplikację, aby rozpocząć przygodę!

 
Wygodna regulacja dzięki wbudowanemu pokrętłu oraz stojakowi. Na urządzeniu znajduje się pokrętło regulacji. Dzięki niemu możesz dostosować poziom głośności do potrzeb w danym momencie. Jakość nagrania jest doskonała prawie w każdych warunkach. Prowadzisz spotkanie przez Skype, pielęgnując relacje rodzinne lub załatwiasz sprawy biznesowe? FIFINE stanie na wysokości zadania.

Przesyłasz strumieniowo dźwięk podczas gry na Twitchu? Usłyszysz wszystko głośno i krystalicznie czysto. Dzięki dołączonemu do zestawu statywowi ustawienie mikrofonu w odpowiednim miejscu nie będzie stanowiło żadnego problemu.

 
Dane Techniczne:

Typ: pojemnościowy o charakterystyce kardioidalnej
Pasmo przenoszenia: 20 Hz - 20 kHz
Czułość: -34d ± 30% (przy 1kHz)
Współczynnik S/N: 78dB
Zasilanie: 5V USB
Podłączenie: USB 2.0
Kompatybilność: Windows, Mac OS X, konsole.

Czasy wysysłki: ok 30 dni

Dodaj swoją opinię

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie