MIESZADŁO ELEKTRYCZNE DO ZAPRAW KLEJU 2800W KD1742

269,00
Zapytaj o produkt

Opis produktu

PARAMETRY TECHNICZNE PRODUKTU

Marka: KRAFT&DELE
Model: KD1742
Moc: 2800W
Prędkość bez obciążenia: 180-400/ 300-700 min
Zasilanie: 230V
Gwint: M14
Średnica max: 135mm
Klasa ochrony: II

MIESZADŁO ELEKTRYCZNE 2800W.

Elektryczne mieszadło jest idealne do mieszania farb, klejów, gipsu, zapraw tynkarskich, zapraw wapiennych, cementowych, żywic epoksydowych, niepalnych chemikaliów itp. Jeżeli planuje się remont lub prace budowlane mieszadło stanowi obowiązkowe wyposażenie .

Montaż mieszalnika odbywa się za pomocą mocnego gwintu o standardowym wymiarze M14, dzięki czemu szybka wymiana to prosty i szybki zabieg w tej maszynie a dokupienie mieszalników nie sprawia kłopotu gdyż jest to popularny i niedrogi system mocowania mieszalników.

Mocny a zarazem lekki odlew głowicy odprowadzający skutecznie nadmiar ciepła wytwarzanego w przekładni, to nie wątpliwy atut tego mieszadła. Głowica obrotowa łożyskowana łożyskami krytymi co gwarantuje długą bezawaryjną pracę mieszadła oraz precyzyjne przenoszenie obrotów na łopatki mieszalnika. W razie zużycia się łożyska możliwa jest prosta bezproblemowa wymiana.

Mieszadło to wyposażone jest w płynną aż 6-stopniową regulację obrotów umieszczoną w rękojeści, umożliwiającą dopasowanie obrotów do wymogów podanych przez producenta materiału który wymaga wymieszania. Czyni to te urządzenie uniwersalnym.

Skład zestawu:

-Mieszadło elektryczne KD1742
-Mieszalnik M14
-Klucz x2
-Zapasowe szczotki węglowe
-Oryginalne opakowanie
-Dowód zakupu
-Instrukcja obsługi

Dodaj swoją opinię

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie