MIERNIK DO GNIAZDKA

79,00
Dostępny
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Zaawansowany miernik do gniazdka KKmoon może pomóc w sprawdzeniu okablowania domu i polaryzacji połączenia gniazda, może również służyć do testowania potknięcia wycieku. Jest to profesjonalny miernik do gniazdka, który szybko wykrywa, czy połączenie przewodu gniazda jest prawidłowe, czy nie. Dzięki funkcji testu RCD/GFCI jest bardziej praktyczny i bezpieczny.

Cechy:

Przenośne elektryczne miernik do gniazdka --- zaawansowany miernik do gniazdka do szybkiego wykrywania, czy połączenie przewodu gniazda jest prawidłowe, czy nie. Kompaktowy rozmiar, niewielka waga i wygodny w użyciu. Z napięciem podświetlacz wyświetlacza LCD do testowania napięcia.

PLUG & PLAY --- zaprojektowany z przyciskiem testowym RCD/GFCI, jedno kliknięcie, aby poznać stan pracy zabezpieczenia przed wyciekiem. Idealny do ochrony bezpieczeństwa przed ryzykiem porażenia prądem.

Jasne LED wyświetlacz --- wzory światła są dobrze oznakowane na plecach samego urządzenia. Czerwone wskaźniki LED mogą świecić wyraźnie nawet w silnym świetle słonecznym, a także być używane w ciemności, dzięki czemu szybko je czytasz.

6 wzorów światła LED --- z 6 czytelnymi wskaźnikami wskazującymi stan gniazda, łatwe do osądzenia: prawidłowe, otwarte podłoże, otwarte neutralne, żywe/neutralne odwrócenie, rewers na żywo/na ziemi, rewers na żywo/na ziemi, brak ziemi.

Szerokie zastosowanie-szeroko stosowane do testowania konserwacji elektrycznej, testowania gniazd biurowych, testowania pasków zasilających i testowania gniazda ścienne w szkole, laboratorium, fabryce i innych dziedzinach społecznych. Akceptacja poprawy domu i kontrola bezpieczeństwa, oszczędza dużo czasu w testowaniu problemów z gniazdami.

Specyfikacja:

Nazwa marki: KKmoon

Kolor: czarny

Model: HT107B(US)/HT107D (ue)/HT107E(UK)(Opcjonalnie)

Materiał: ognioodporny ABS

Napięcie robocze: 90 ~ 250V/45 ~ 65Hz

Napięcie fazowe: 90 ~ 250V/45 ~ 65Hz

Napięcie upływu: 0 ~ 99V/45 ~ 65Hz

Dokładność: ± (2.0% + 2)

Test RCD: >30mA (wtyczka EU/UK)

Napięcie robocze RCD: 220V ± 20V

Test GFCI: >5mA (wtyczka amerykańska)

Napięcie robocze GFCI: 110V ± 20V

Środowisko pracy: 0 ℃ ~ 40 ℃, 20% ~ 75% wilgotności względnej

Środowisko przechowywania: -10 ℃ ~ 50 ℃, 20% ~ 80% RH

Rozmiar produktu: 68*65*60mm / 2.7*2.6 * 2.4in

Waga produktu: 74g/2.6oz

Lista pakowania:

1 *Gniazdko elektryczne Tester

Dodaj swoją opinię

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie