Mata niemowlęca 5w1 Lolly Elephant

109,99
Zostało tylko kilka sztuk
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Mata edukacyjno-sensoryczna Lolly 5w1, jest przeznaczona dla dzieci od pierwszych dni życia. Komfortowa dla maluszków dzięki wzmocnionemu spodowi, który jest odporny na przetarcia ponadto doskonale izoluje od podłogi. Natomiast przy złożonych brzegach sprawdza się doskonale jako pierwszy kojec. W zestawie znajdują się dwa pałąki z zabawkami, które można dowolnie zawieszać, ale także zdejmować i bawić się nimi osobno. Dołączone piłki dodatkowo uprzyjemnią czas zabawy. Mata występuje w różnych kolorystykach i wariantach.

Mata Lolly należy do grupy produktów GrowUp, ponieważ łączy w sobie 5 funkcji:
 
1. Mata edukacyjna – kojec
Złożone boki idealne dla najmłodszych dzieci zapewniają bezpieczną przestrzeń do zabawy lub snu. Pałąki mocowane są na zewnątrz maty za pomocą dodatkowych zaczepów umieszczonych w spodzie maty.
2. Mata edukacyjna
Rozłożone boki i pałąki – idealne dla maluszków które już się turlają i zaczynają raczkować. Natomiast 2 pałąki z możliwością przerzucania piłek przez siateczkę, uatrakcyjnią zabawę z dzieckiem.
3. Mata edukacyjna ze złożonymi 3 brzegami
Sprawdzi się przy Maluszkach pewnie raczkujących które są coraz bardziej aktywne.
4. Mata – kojec bez pałąków
Jako przestrzeń dla najmłodszych dzieci, jako bezpieczna i ciepła przestrzeń do snu i zabawy. Możliwość zamocowania zabawek na uchwytach znajdujących się na wnętrzu maty.
5. Mata kocyk
 
Bez ograniczeń wiekowych – jako miejsce do zabawy, snu i leżakowania. Możliwość zamocowania zabawek na uchwytach znajdujących się na wnętrzu maty.

Mata została wyposażona w 5 ciekawych zabawek którymi można się bawić niezależnie. Ponadto w siateczce która posiada kieszeń na piłeczki znajdują się dwa otwory przez które można przerzucać piłeczki.
 
Zabawki można dowolnie zawieszać zarówno na pałąkach jak i na macie (znajdują się specjalne zaczepy które pozwalają umocować je w kilku miejscach). Każda z zabawek kryje w sobie atrakcję które pozytywnie wpływają na rozwój dziecka pobudzając jego zmysły. Pluszowe maskotki skrywają piszczałkę lub grzechotkę, które pobudzają zarówno zmysł dotyku, słuchu i wzroku. Okrągła poręczna grzechotka skrywa barwne kuleczki – które zaciekawią każdego maluszka, a bezpieczne lusterko pobudza zmysł wzroku. Natomiast plastikowa zabawka z wypustkami pobudza zmysł dotyku i wzroku.
 
Poszycie maty wykonane zostało z Poliestru – wierzch, miły i delikatny w dotyku. Zapewnia komfort maluszkom od pierwszych dni życia. Spód wykonany z trwałego i odpornego na przetarcia poliestru z fakturą – która zapewnia stabilność na różnych powierzchniach. Wnętrze maty to 2 cm pianka – która zapewnia miękkość i doskonale izoluje od zimnej podłogi
 
Zabawki i matę można czyścić wilgotną ściereczką. W przypadku większych zabrudzeń matę można prać ręcznie z dodatkiem delikatnych detergentów.
 OSTRZEŻENIA! Podczas zabawy dziecko musi się znajdować pod opieką osoby dorosłej. Nigdy nie pozostawiaj dziecka bez opieki. Opakowanie nie jest zabawką, po rozłożeniu zabawki – należy je usunąć. Proszę zachować opakowanie na przyszłość jako odniesienie. Produkt musi być składany przez osobę dorosłą. Nie używać jeśli jakikolwiek element jest uszkodzony, rozerwany lub zgubiony – w takich przypadkach należy wymienić produkt na nowy. Kolor i wzór produktu może różnić się od przedstawionego na rysunku.
 
CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU:
Lekka i solidna
Miękka i miła w dotyku
Łatwa w czyszczeniu
Kolorowy nadruk – pobudza wzrok dziecka
6 kolorowych piłeczek
5 edukacyjnych zabawek
Składane brzegi (zabezpieczone szerokim rzepem)
Mocna siateczka z dwoma otworami o kieszenią na piłeczki
Usztywniane pałąki
Wzmocniony spód
Wnętrze maty – pianka 2 cm
Przedział wiekowy 0+
Materiał : poliester
Hipoalergiczna

DANE TECHNICZNE:

Mata rozłożona na płasko:
Grubość: 2 cm
Długość: 110,5 cm
Szerokość: 97 cm
Wysokość od maty do pałąka: 43,5 cm
Długość pałąka: 152,5 cm
Średnica pałąka: 3 cm
Rozstaw pałąka: 75 cm x 85 cm
Średnica piłeczki: 5,5 cm
Waga: 1,68 kg

Mata ze złożonymi brzegami:
Wymiar wewnętrzny: 78,5 x 64,5 cm
Wymiar zewnętrzny: 83 x 71 cm
Wysokość brzegu: 17 cm
Wysokość od maty do pałąka: 48 cm 

WYMIARY OPAKOWANIA:

Wysokość: 7 cm
Szerokość: 66 cm
Długość: 81 cm
Waga z opakowaniem: 2 kg

Dodaj swoją opinię

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie