LAMPKA NOCNA Z CZUJNIKIEM

89,00
Dostępny
Zapytaj o produkt

Opis produktu

LED czujnik światła Pir czujnik lampka nocna ciepły biały pod szafka szafa sypialnia kuchnia schody oświetlenie LED krążki świetlne

Dane techniczne:

Nazwa produktu: LED Light Motion Sersor Jasny kolor: ciepły biały Akumulator lampy: 3 baterie AAA (brak w zestawie) Pakiet zawiera: lampa; Dwustronna naklejka; Śruby.

Funkcja:

1. Pod szafki kuchenne światła, które są lekkie i mały rozmiar może być umieszczony w dowolnym miejscu. Może to być również lampy awaryjne dla twojej rodziny. 2. Lampka czujnika automatycznie identyfikuje dzień i noc i świeci tylko w nocy, po wykryciu ruchu i wyłącza się automatycznie po 15-30 sekundach, jeśli nie zostanie wykryty ruch. 3. Inteligentne wykrywanie czujnika ruchu-światło czujnika ma wbudowany czujnik ruchu, który wykrywa ruch z odległości do 7-10 stóp. 4. Łatwy w instalacji i usunąć: zasilany przez 3 x AAA baterii na bezprzewodowe doprowadziły lampka do szafy (baterie nie są wliczone w cenę), szybkie zainstalować za pomocą oryginalnego taśmy samoprzylepne, silne w wklejania bez zarysowania meble. Każda lampa ma 2 szt. Śruby, można ją również zainstalować za pomocą śrub. 5. Zastosowanie: oświetlenie szafki LED ma 4000K naturalny miękki biały światło i skuteczność 40 lumenów. Idealnie nadaje się do kuchni, szafy, szafki, sypialni, regału, spiżarni, przedpokoju, schodów, schodów, pomieszczeń gospodarczych, piwnicy itp.

ten produkt wysyłany jest w około 30 dni

Dodaj swoją opinię

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie