GLEBOGRYZARKA ELEKTRYCZNA 1700W

GLEBOGRYZARKA ELEKTRYCZNA 1700W
489,00
Zapytaj o produkt

Opis produktu

SKŁAD ZESTAWU
• Glebogryzarka spalinowa
• Instrukcja obsługi w j. polskim
• Gwarancja 12 miesięcy
• Oryginalne opakowanie
• Paragon lub FV.


 
OPIS TOWARU
Glebogryzarka elektryczna wyposażona jest w silnik o mocy 1,7 KW. Część robocza posiada zestaw noży tnących, które samoczynnie wgryzają się w glebę.

Urządzenie przeznaczone jest do spulchniania i wyrównywania gleby, niezastąpione zwłaszcza w nowo urządzonym ogrodzie lub przed położeniem trawnika. 


Mocny silnik o mocy 1700W charakteryzujący się niezawodnością oraz niskim poziomem głośności, jest dobrą alternatywą dla małym silników spalinowych. 

Dzięki zastosowaniu silnika elektrycznego, urządzenie jest lekkie i funkcjonalne, kompaktowa konstrukcja sprawia, że manewrowanie urządzeniem jest proste i nie wymaga dużej siły użytkownika

Korpus urządzenia wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, który chroni je przez uderzeniami kamieni oraz innych przedmiotów.

Odpowiednio dobrane komponenty sprawiają, że glebogryzarka charakteryzuje się lekką wagą w stosunku do posiadanego silnika.

Urządzenie wyposażone jest w 4 zestawy ostrych, hartowanych noży tnących osadzonych na obrotowym wale.
Ostrza wyprofilowane są w taki sposób, aby samoczynnie wgryzały się w glebę.
Łączna szerokość robocza wynosi 365mm, dzięki czemu urządzenie znajdzie zastosowanie zarówno w nowo urządzanym ogrodzie, jak i przed założeniem trawnika.

Dodaj swoją opinię

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie