Garnek z pokrywką Citrin - ELO - 14 cm

99,00
Dostępny
Zapytaj o produkt

Opis produktu


CITRIN to linia garnków, która przykuwa uwagę nie tylko klasycznymi kształtami, ale i wypolerowaną na błysk powierzchnią. Garnki sprawdzają się w uniwersalnym zastosowaniu, pozwalając na przyrządzenie różnego rodzaju potraw dla osób z różnymi typami wyposażenia kuchennego.

Garnki Citrin doskonale nadają się do płyt grzewczych o bardzo zróżnicowanej charakterystyce:

Kuchenki indukcyjne
Kuchenki gazowe
Kuchenki ceramiczne
Kuchenki elektryczne

Ponadto, garnek ELO umożliwia z łatwością przyrządzanie potraw nie tylko z wykorzystaniem dowolnego rodzaju kuchenek, ale i klasycznego domowego piekarnika.

Garnek na różne potrzeby

Na solidne wykonanie garnka składa się nie tylko wykorzystanie nierdzewnej stali 18/10 i satynowej powłoki, ale i zastosowanie energooszczędnego materiału do kapslowego dna. Szybko nabiera ono odpowiedniej temperatury i długo ją utrzymuje.

Solidna pokrywka w zestawie

Wartościowym uzupełnieniem kompletu jest odporna na zarysowania, wyjątkowo trwała, szklana pokrywa z odpornym na ciepło, solidnie przymocowanym uchwytem. Razem z nią przygotujesz potrawy przy temperaturze do 180*C lub nawet 240 *C po jej zdjęciu.

Gotuj jak najzdrowiej, czyść jak najszybciej

Miarka w skali litrowej pozwoli Ci odmierzyć idealne do danej potrawy proporcje, z czego my polecamy jej jak najmniej. W ten sposób zachowasz najbardziej wartościowe walory smakowe oraz odżywcze przyrządzanego dania. Już po wszystkim? Garnek możesz umyć w każdej zmywarce!
RodzajIndukcja, Gaz
Nadaje się do zmywarkiTAK
MateriałStal nierdzewna

Dodaj swoją opinię

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie