Drewniany traktor z przyczepą i zwierzętami

55,99
Zostało tylko kilka sztuk
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Zabawka marki VIGA Drewniany Traktor z przyczepką i zwierzętami powiększa się o kolejne nowości, które nie tylko zachwycają kolorami, ale i doskonale wzbogacą posiadane już zabawki o farmie i zwierzętach gospodarskich.
Dzieci uczą się wszystkiego obserwując otaczający świat z ogromną radością pomagają w opiece nad zwierzętami na farmie, jak je karmić, pielęgnować.
Zabawny traktor od Viga, który przyjeżdża na farmę z rolnikiem i zwierzętami, rozbawi i ucieszy każde dziecko. Płoty, którymi często są nadwozia przyczepy traktora, służą jednocześnie jako płoty za gospodarstwem, co czyni grę jeszcze bardziej realistyczną.

Zestaw składa się z pojazdu ciągnika rolniczego i odczepianej przyczepy. W zestawie znajdziesz także drewniane figurki: Rolnika, konia, owcy, krowy oraz butelkę z mlekiem, belę słomy i 4 zdejmowane elementy z przyczepy boki- płoty.
Górne elementy naczepy traktora można odczepić, tak aby stworzyła ogrodzenie dla zwierząt z farmy. Dodatkowym atutem jest zamontowany kołeczek, dzięki któremu można odpiąć traktor i swobodnie skręcać naczepą. Maluch może w dowolnym miejscu umieszczać poszczególne figurki, tworząc wiele możliwości przebiegu zdarzeń. Rozwijając przy tym swoją wyobraźnię i manualność dłoni oraz ucząc się określania odległości.
Kształt traktora jest wygodny do uchwycenia rączkami małych dzieci. Składa się z wielu kolorowych części, które pomogą maluchowi rozwijać zdolności motoryczne i koordynację wzrokowo-ruchową.

Odtwarzanie sytuacji znanych dziecku z codziennych obserwacji, pozytywnie wpływa na wszechstronny rozwój dziecka, wspierając umiejętności społeczne, zabawy z rówieśnikami oraz rozwiązywania problemów.
Kontakt z drewnianymi zabawkami daje dużo radości i rozwija poczucie estetyki u dziecka.

Zestaw zawiera:

-  traktor,
- przyczepa,
- figurka rolnika,
- figurka krowy,
- figurka konia,
- figurka owcy,
- 4 zdejmowane boki przyczepy/ płotki zagrody,
- bela słomy.Elementy zabawki zostały zapakowane w estetyczny, kolorowy kartonik dzięki temu estetycznemu opakowaniu zabawka jest idealna na prezent!

Całość wykonana została z drewna bukowego i pomalowana nie toksycznymi farbami w „polarne” barwy, które zadowolą każdego użytkownika i dadzą mnóstwo radości z zabawy.
Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i jakość oferowanych produktów, dlatego dbamy o to aby farby, którymi malujemy nasze zabawki nie były toksyczne i spełniały normy bezpieczeństwa ( EN71 i ASTM).
 
Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 18+M życia.Wymiary produktu:
dł.235 mm x wys. 108 mm x szer. 70 mm
Waga:0,30 kg

Wymiary opakowania:

dł.112 mm x wys. 76 mm x szer. 245 mm
Waga: 0,40 kg

Dodaj swoją opinię

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie