BESTWAY ślizgawka H2GO podwójna 4.88m

119,99
Zostało tylko kilka sztuk
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Podwójna zjeżdżalnia H2OGO!® Tsunami Splash Ramp™ jest stworzona do letniej zabawy w ogrodzie! Ma dwa tory, dzięki czemu dzieci mogą ustawiać się w kolejce i ścigać się z przyjaciółmi. Ta 16-stopowa zjeżdżalnia ma rampę Tsunami Splash, która wypycha fale wody spod rampy, tworząc niesamowicie płynną, szybką i mokrą jazdę! Tsunami Splash Ramp tworzy miękkie lądowanie i zwiększa prędkość z każdym poślizgiem. W połączeniu z technologią SplashBoost™ Sprinkler, system zbudowany w celu zapewnienia ukierunkowanego pokrycia wodą w celu optymalizacji ślizgania się, opryskiwania i rozpryskiwania. Podwójna zjeżdżalnia Tsunami Splash Ramp została zaprojektowana, aby zapewnić Ci chłód i stworzyć falę zabawy. Dzięki szybkiej i łatwej konfiguracji oraz prostemu demontażowi ta niesamowita zjeżdżalnia sprawi, że rodzice i dzieci będą skakać z radości.

Zjeżdżalnia 4,88 m  z dwoma torami jest idealna do wyścigów i grup rozrywkowych
Lejki wodne w baseniku na końcu powodujące lądowanie z wielkim pluskiem na linii mety
Wbudowane zraszacze SplashBoost ™ są specjalnie zaprojektowane w celu bardziej wydajnego pokrycia i zapewniają efekt kaskady, utrzymując śliskie ścieżki
Tsunami Splash Ramp ™ zapewnia miękkie lądowanie na każdym torze.
Zawór spustowy
Zawartość: 1 ślizgawka wodna, łatka naprawcza

Ślizgawki wodne Bestway® zapewniają klasyczną, ponadczasową zabawę na podwórkach dzieci na całym świecie. Wybierz ślizgawkę pojedynczą lub wielotorową z dużą ilością miejsca dla wielu przyjaciół do ścigania się, zjeżdżania i zabawy. Te ślizgawki są podstawą letniej zabawy, a Bestway jest jednym z najbardziej zaufanych i popularnych producentów zabawkowych ślizgawek wodnych. Zabawne kolory i nowe motywy sprawiają, że ślizgawki są jeszcze bardziej atrakcyjne, a także wiele dodatkowych funkcji.

Dodaj swoją opinię

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie