Agregat 5000W 12/230/380V Czterosuwowy

1870,00
Dostępny
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Przenośny agregat prądotwórczy trójfazowy KD107 marki Kraft&Dele przeznaczony jest do generowania prądu zmiennego 220V-380V za pomocą silnika spalinowego japońskiej konstrukcji OHV 4-suwowego mocy 13KM oraz prądnicy 5200W.

Agregat idealnie sprawdza się na budowach, w domach, w domach letniskowych, kempingach i wszędzie tam, gdzie potrzeba nam mocnego i stabilnego źródła prądu. Silnik agregatu posiada chromowany tłok, dlatego charakteryzuje się cichą i równą pracą, a przy tym jest bardzo oszczędny.

Gumowe stabilizatory i poduszki silnika agregatu zapewniają tłumienie drgań i zminimalizowanie hałasu. Agregat wyposażony jest we woltomierz a także wyjście 12V umożliwiające ładowanie akumulatora i regulator napięcia.

Uwaga! Moce agregatów prądotwórczych u sprzedawców są często zawyżane, zwróć uwagę na wagę agregatu. Prawdziwa, nie oszukana maksymalna moc naszego agregatu wynosi 5200W.
Sprzedawcy również dopisują do swoich agregatów że, posiadają AVR - (stabilizator napięcia) co jest nieprawdą, agregaty na aukcjach posiadają regulator napięcia, nasz również.Technologia Inteligentnej Przepustnicy (Kontrola Zmiany Prędkości)

W przeciwieństwie do tradycyjnych generatorów, które pracują ze stałą prędkością/liczbą obrotów na minutę, przenośny generator firmy KRAFT&DELE jest wyposażony w mikroprocesor kontrolowany Technologią Inteligentnej Przepustnicy, który dostosowuje prędkość silnika by dokładnie sprostać obciążeniu.
Jeżeli generator nie zasila wielu urządzeń, pracuje na wolniejszych obrotach. W ten sposób generator zmniejsza zużycie paliwa, wydłużając żywotność silnika i zwiększając przerwy pomiędzy napełnianiem zbiornika paliwa. W momencie, kiedy obciążenie wzrośnie, generator automatycznie zwiększy prędkość i obroty, dostosowując się do zapotrzebowania na energię.

PARAMETRY TECHNICZNE PRODUKTU

Marka: KRAFT&DELE
Model: KD107
Napięcie: 380V/50Hz trójfazowy
Silnik: 4-suwowy chłodzony powietrzem
Ilość gniazd: 1x 380V, 3x 230V / 1x 12V
Moc silnika: 9,6 kW / 13 KM
Moc maksymalna prądnicy: 5200W
Moc ciągła prądnicy: 4800-5000W
Regulator napięcia: Tak
Rozruch: ręczny
Woltomierz: tak
Wskaźnik poziomu paliwa: tak
Moc maksymalna na jednej fazie: ok. 1600W (moc max. dzielona na 3)
Pojemność zbiornika paliwaa: 25L (ok 12h pracy na zbiorniku)
Miedziana prądnica: Tak
Zasilanie: benzyna bezołowiowa 95/98
Materiały: stal nierdzewna, aluminium, tworzywo
Osadzony na poduszkach amortyzujących: tak
Waga: 80 kg

SKŁAD ZESTAWU:
• Agregat prądotwórczy KD107
• Kable do ładowania akumulatorów 12V
• Wtyczka 3x 230V, 1x 380V
• 2x koła transportowe 
• Oryginalne opakowanie

Dodaj swoją opinię

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie